דף הבית  |  בקתת נרקיס  |  בקתת ורד  |  בקתת שושן  |  חצר ונוף  |  איך מגיעים  |  יצירת קשר
אוכל, תוכן וצימר למסיבת רווקות
כל כך הרבה פרטים נדרשים בתכנון מסיבת רווקות עד שנדמה שזה קל כל כך ללכת לאיבוד. כדי שהמסיבה תצליח את בוודאי מנסה לאתר פעילויות ומשחקים שיעבירו את הזמן בכיף ובאווירה טובה, חושבת על תפריט אוכל עשיר ומעניין וגם מתכננת לגבש פלייליסט מוזיקלי איכותי במיוחד לטובת הקצב והאנרגיות. אלא שחלק מהמשתנים המשפיעים על הצלחת המסיבה תלויים במשתנה אחד בסיסי יותר, שעליו צריך להחליט לפני הכל, והוא משתנה המיקום. אם את רוצה להזמין אמן אורח או שף שיעביר סדנה פרטית, תצטרכי לספק כתובת למסיבה כדי שיוכלו להגיש לך הצעת מחיר ולהיערך בהתאם. אם את רוצה להציע לבנות סוף שבוע שכולל לינה ורביצה על שפת הבריכה, הן בהחלט זקוקות לפרטים מדויקים על המקום כדי להתכונן מראש מבחינת הנסיעה ושעות המסיבה, כדי להכין את המשפחה ואת הילדים לקראת ההיעדרות הצפויה. בין שלל האפשרויות האטרקטיביות העומדות לפנייך היום, נדמה שיש אחת פופולארית מאוד שבהחלט כדאי לך לשקול – השכרת צימר למסיבת רווקות.

למה דווקא צימר?
צימר למסיבת רווקות הוא הפתרון האידאלי, בעיקר אם את מתכננת לקיים מסיבת רווקות שתימשך סוף שבוע שלם. מצד אחד תוכלי ליהנות משטחי פעילות שונות, בעיקר סלון רחב ידיים, גינה מפנקת וגם בריכה או ג'קוזי במידת הרלוונטיות. מצד שני תוכלו לבלות זמן איכות, רק אתן הנשים, במקום שמציע לכם לא מעט. למעשה, השפע שמוצע לכן בצימר הוא רחב כל כך, שאתן פשוט צריכות לבחור. למשל, צימר מאובזר ומצויד יכול להתאים מאוד לקיומה של סדנת שף או שוקולד בסלון, קיום הארוחה עצמה בגינה הירוקה והמטופחת, ולבסוף – הרמת כוסית בג'קוזי החמים והנעים. כל מה שאתן צריכות למעשה, לא?

פרטים שיש לשים אליהם לב
בחירת צימר למסיבת רווקות צריכה להתחשב במספר פרמטרים עיקריים. הראשון הוא כמובן המיקום. שימי לב שאת בוחרת בצימר שאיננו דורש נסיעה ארוכה מדי, גם לטובת הבנות שמגיעות מרחוק וגם לטובת מי שלא מתכוונת להישאר לישון. המיקום הגאוגרפי קריטי עוד יותר כאשר את מזמינה אל המקום אמן אורח, שעשוי לגבות מחיר יקר יותר בשל הוצאות דלק ונסיעות. בנוסף, גודל המקום הוא משמעותי ביותר, ובאופן טבעי ביותר הוא תלוי במספר המשתתפות. בדקי מראש כמה בנות תהיו והקפידי לבחור צימר שיהיה מרווח ונוח. חשבי מראש על הפעילויות השונות, כך שאם את רוצה לקיים סדנה – הרי שהמטבח צריך להיות רחב יחסית ומאובזר ככל האפשר, וגם החיבור בינו לבין הסלון יכול להיות חשוב. אם בתכנון מסיבת קריוקי או ריקודים, גם לכך צריך שטח מיוחד. פעילויות בריכה מחייבות אותך לוודא מראש שהמקום אכן מעמיד לרשותכן בריכה כזו. בדקי את כל הפרטים מראש ובחרי צימר למסיבת רווקות שיתאים באמת, ויהפוך את המסיבה לפסטיבל של ממש.
כל הזכויות שמורות צימרים הילת האור - מושב כלנית 2007